5-я секция

• Важная тема
  • 711 Просмотров
  • Последнее сообщение 16 апреля 2018
Korabel написал 01 октября 2017

30.09.2017

Централізований перегляд 5-ої секції запланований на 14 жовтня (субота), збираємось на 10 - 30 прохідна біля 7-ої секції

станом на 30.09.2017 планова  дата здачі  5-ї секціі 15 листопада

Сортировка: Стандарт | Новые | Голоса
Korabel написал 25 ноября 2017

Дублю повідомлення з доміка так як мене постійно модерують

День добрий

Був на будівництві, зайшов 5-у секцію, пофотографував. "Піймав" пару будівельників, поставив пиво, поговорили

І так в 4-7 секцій мусоропровода (труби) не буде. Може бути спроба нового ЖЕКу продавать комірки, типу це було заплановано (мусоропровод не планувався, а платувалась комерційна площа), побачим, прокуратуру ніхто не відміняв

По 5-ій секції зміни за місяць дуже малі (поставили двері і поклали плитку в коридорах), чітко видно що намагаються вирівняти стан 5-7. Відразу сказали що планують поставити двері квартир і скло в усьому будинку до нового року Бідівельники говорять - здача буде одночасною, десь в кінці другого кварталу!!!  8-()  На ремонт попадаєм не раніше травня. Те що бачив підтверджує цю інформацію. 4-а секція змогла відстояти свій окремий ввід, треба і нам. 5-6 секції практично готові, вони їх хочуть підвязати до 7-ої так як так дешевше вводить (всі наші чинуши беруть взятки, сходити тричі і один раз сума різна). Технічних причин щоб вводити окремо не побачив, також не бачу причини чому ми за свій рахунок повинні робити економію УБ. Тому [b]хочу зробити зустріч з Зазою через 2-а тижні = 9 грудня. Напишіть хто прийде[/b] (це інтереси 5-6 секцій), в таких питаннях потрібна масовість, відсижуваться не вихід

Більвар Вернодського ремонтує місто, по ідеї, буде досить красиво і упорядковано

:thanks:

• Понравилось
  • k.bondarenko
  • admin
k.bondarenko написал 25 ноября 2017

9 грудня буду!
6 секція!

Ника написал 29 ноября 2017

Буду 9.12. Время? 6 секция

admin написал 29 ноября 2017

Зустріч із нач будівництва для 5-6 секцій буде 9 грудня о 11:00. Збираємось біля входу за 7-ой секцією. Прохання не запізнюватися 

Korabel написал 04 декабря 2017

Дублюю з доміка так як мої повідомлення йдуть на модерацію і частину іноді викусують

Sveta_B писал(а): 04.12.2017 11:44

ИНФА ДЛЯ ИНВЕСТОРОВ 4-ой СЕКЦИИ!!! Сегодня в отделе сопровождения сказали, что отопления в 4-ой секции до конца отопительного сезона скорее всего не будет. То есть зайти на ремонт мы сможем не раньше апреля, когда установиться плюсовая температура. Может нам подключиться к инвесторам 5-6 секции 9 декабря???

Боюсь, це питання не в сфері нач будівництва, тая як секція по документам здана. Підходьте, запитаємо. 

Скоріш за все що прийдеться (5-6 секції також) йти до Пелиха (?) в центальний відділ/до керівництва УБ.  

Не люблю "срач", але варіантів вирішення в разі ескалації (якщо не рахувати варіанту "терпила") не бачу - уже буду формувати колективний позов за порушення сроків, наразі можуть приймати участь інвестори 1-6 секцій. Причина - недоотримання прибутку через недобросовісну роботу УБ (проценти в банку за просрочений період; арендна плата за винаймання житла, при офіційному оформленні; від здачі новобудови в аренду, при наявності ФОП з відповідними КВЕДами). В нас є передумови - офіційні звернення УБ і фонд проігнорували. Суд/оформлення по мінімальному принципу (я про гроші), так як ми його програєм (як працюють наші суди, думаю, пояснювати не треба). Сама головна зброя - масове висвітлення проблеми в ЗМІ, в УБ конкурентів багато; втрата потенційних інвесторів для них це катастрофа

• Понравилось
  • admin
Korabel написал 04 декабря 2017

Домік уже "забодав"- не більше одного повідомлення в день; але це самий популярній ресурс

Не поговоривши з нач будівництва не варто йто в центральний УБ, нас відразу будуть отправлять - чому на місці не домовились. В любому випадку Заза передає інфу наверх про всі ці "мітинги". Ми їм можем дуже суттєво спортити репутацію, а в умовах коли новобудов більше чим інвесторів це "боляче". Не виключено що питання вирішим на місці. В любому випадку відсижуваться вдома не вихід...

Korabel написал 10 декабря 2017

І так 5-7 вони хочуть здавати разом.

Зараз в мене триває процес переходу на нову роботу - організовувати дії мені проблематично (я прифігів наскільки в нас народ "хата скраю" - "гавкать", точніше "підгавкувать" на Зазу сил хватало, а зайнятись організацією сразу всі на морозі)

Двоє інвесторів погодились зайнятися питаннями (респект і уважуха)

1. Організувати зустріч з Пелихом (4-7 секції), напишіть мені будь-ласка особисто - я погано запямятав ваш нік, поділюсь контактами

2. Централізований збір учасників судового позову за недотримання сроків

• Понравилось
  • admin
Наталия написал 11 декабря 2017

А чому б не зробити групу інвесторів у вайбері? Я знаю, багато хто так робить. Жителі нових будинків

Ника написал 11 декабря 2017

Напишите мне номер Пелеха в личные сообщения, спасибо

admin написал 13 апреля 2018

Доброго ранку усім! 
Важлива інформація для інвесторів 5-7 секцій. Завтра 14.04.18 ініціативній групі вдалося домовитися про перегляд стану будівництва. Отже, запрошуємо усіх тих, хто хоче вплинути на пришвидшення роботи Укрбуда та проконтролювати зроблену роботу об 11.30 до 4 секції.

Olena написал 15 апреля 2018

Як сходили на зустріч? Які новини?

axtiry написал 16 апреля 2018

5 секцию обещаю к концу мая.... на моем 3 этаже уже все покрашено и убирали....в квариру не попал свою - ходил с другим в подобную.. батареии стоят...двери на месте... квартиры к сдаче-приемке готовы... лифт смонтирован... кладут плитку .. все работы внутри-отделочные по МОП идут снизу вверх... прораб сказал, что планируют сдавать отдельно.....надеюсь, что так и будет и 5ку  сдадут к конце мая....  если привязывать все к 7й секции.... будем ждать оооочень долго....

• Понравилось
  • Olena
  • admin
Close